CND Shellac

Patříme mezi certifikovaný VIP SHELLAC salon v ČR

Pokud jste hledali CND Shellac salon v Havířově a blízkém okolí, jste tady správně.

Hledáte-li alternativu ke gelovým nehtům a již si nechcete nechat brousit vaše nehty, Shellac je ta správná volba. CND Shellac nepoškozuje Vaše přírodní nehty (nevyžaduje pilování či jiné broušení vašeho nehtu), snadno se nanáší a je téměř ihned suchý (vytvrzuje se v UV lampě), je mnohem odolnější než klasický lak na nehty (Shellac vydrží až 14 dní) a je pro něj charakteristický nádherně vysoký lesk po celou dobu. Shellac zároveň Vaše nehty zpevní (stejně jako jste byla zvyklá u gelových nehtů) a nebrání v jejich růstu. Nehet vypadá zdravě, přirozeně a jeho povrch je krásně lesklý.

Jak probíhá aplikace a následné odstranění povrchu CND Shellacu?

Při aplikaci Shellacu nedochází ke zbroušení ani pilování nehtu, takže nedochází k jeho poškozování. Jak probíhá odstraňování povrchu? Žádné broušení, žádné agresivní odstraňovače na nehty. Nehty se jemně zabalí do polštářků a cca po 10 minutách jsou čišté a zdravé a je možné na ně znovu aplikovat Shellac.

Zářivé odstíny, ze kterých si vybere opravdu každý

Nabízíme zářivou paletu odstínů pro milovice rudých nehtů až po jemnou klasiku. Shellac navíc nabízí tzv. sezónní a módní (trendy) odstíny.

NOVINKY CND SHELLAC