Prodlužování, doplnění a zahušťování řas

Nabízíme prodlužování, doplnění a zahušťování řas. Novinkou v našem studiu je prodlužování řas formou přírodních řas s 3D efektemkteré působí naprosto přirozeným dojmem. Jsou vzdušné a téměř je necítíte. Prohlédněte si i naši fotogalerii.

100% přírodní řasy s 3D efektem

Luxus a příjemná lehkost s přírodními řasami

Prodlužování řas Havířov

Permanentní prodlužování řas u nás není již žádnou novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány syntetické řasy. Nyní k nám přichází trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum - TREND PŘÍRODNÍCH ŘAS.

Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 10%% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt. Ideálné volby pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň
po naprosto přirozeném vzhledu. 

Ani milovníci zvířat se nemusí přírodních norkových řas vzdávat. Řasy jsou získávány z živých zvířat ručním vyčesáváním srsti, které je po té dále zpracovávána. 

Od července 2015 nabízíme novinku v prodlužování řas - 5D8D řasy. Dodavatelem materiálu je společnost Beauty-Store.cz.

Jak se přírodní řasy liší od syntetických?

Jsou podstatně jemnější a lehčí, stejně jako lidské řasy jsou tedy jejich dokonalou kopií. Každá norková řasa je trochu jiná, některé jsou lehce tenčí, jiné silnější, mají jiný povrch, stejně jako je tomu u lidských řas. Jejich přirozená síla se pohybuje mezi 0,1 - 0,15 mm. Syntetické řasy jsou naopak naprosto stejné - delkou, sílou i zakřivením. 100% přírodní řasy poznáte nejen dotekem, ale jsou také neskutečně jemné, nejsou strojově přesné, přesto tvoří krásnou linii na oku. 

Doplnění za 4 - 7 týdnů.

Ukázka aplikace řas - před a po

Aplikace řas​​

Novinka v prodlužování řas od července 2015, 5D - 8D řasy